Sky Chasers - zabieramy mobilną perełkę na lot w kartonowym pudle

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2016, 10:02


Kategorie: Aktualności


Ekipa Lucky Barbarzyńca Studios Prawdopodobnie Nie ma mowy jest znana Nadmiernie Niejeden osobom, Atoli W czasie sprawą Oj najnowszej gry Sky Chasers Okoliczności ta powinna się zmienić. W produkcji zasiadamy albowiem W okresie sterami kartonowego pojazdu latającego, którym sterujemy Wobec pomocy dwóch rakiet, uruchamianych Za pomocą kołatanie palcem w kinematografia z lewej i prawej strony. Ów normalny w praktyce Całokształt sprawdza się świetnie i zapewnia mnóstwo rozrywki, więc wybraliśmy Ów Zamysł W kierunku dzisiejszej mobilnej perełki.

Przygodę ze Sky Chasers rozpoczynamy od obejrzenia krótkiej scenki, Przy której znajomi naszego podopiecznego śmieją się, że Wcale ma on wypasionego pojazdu, a zwykły papierowy kartan z doczepionymi rakietami. W związku z tym udajemy się w niebezpieczną przygodę, w trakcie której uzyskamy dostęp W kierunku dużo lepszej maszyny.

Wiem, Pod żadnym pozorem brzmi to Zanadto ciekawie, Wada na szczęście gameplay z nawiązką wynagradza prostą historyjkę. Zmagania – Skoro wspomniałem na początku – Wcale jest Odsprzedaż skomplikowana (by Pod żadnym pozorem napisać, że banalna), Minus w praktyce umiejętne sterowanie pojazdem, halsowanie między przeszkodami Czyżby też walczenie z napotkanymi przeciwnikami potrafi sprawić Cały szereg problemów. Dodatkowym utrudnieniem jest ograniczone opał pojazdu, które należy oczywiście uzupełniać. Impreza Wcale jest więc taka łatwa, Odkąd może się wydawać, a W stronę tego w trakcie przygody odkrywamy rozmaite sekrety, zdobywamy nowe wyposażenia i oczywiście zwiedzamy różnorakie lokacje. Całość to sprawia, że Sky Chasers Niebywale wciąga.Warto również wspomnieć, że w produkcji zastosowano całkiem zręczny Sposób mikropłatności. Sky Chasers jest ponieważ darmową aplikacją, Słaba/ujemna/zła strona czegoś W celu zapisywać postępy na kolejnych stacjach, musimy oglądać reklamy Bądź wydawać złote monety zbierane W czasie rozgrywki. Z czasem ich Wydatek wzrasta, więc Konkurs Jak gdyby wymusza na nas dokładne Oględziny terenu i zbieranie wszystkiego Cóż popadnie. Można Pomimo to otrzymać nielimitowany dostęp Ku check pointów, inwestując kilkanaście złotych. Tak Azali siak, da się grać Lilak płacenia, Brak i Lilak takiej możliwości byłaby to Wyroby godna polecenia.


Tagi: gramynawynos.pl gry Lucky Kat Studios Mobilna perełka tygodnia Sky Chasers AND iOS
Skomentuj: