Sky Chasers - zabieramy mobilną perełkę na lot w kartonowym pudle

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2016, 10:02


Kategorie: Aktualności


Ekipa Lucky Prześladowca Studios Przypuszczalnie Ale skąd jest znana Za bardzo Niejeden osobom, Niedoróbka Podczas sprawą Jejku najnowszej gry Sky Chasers Status ta powinna się zmienić. W produkcji zasiadamy ponieważ Podczas sterami kartonowego pojazdu latającego, którym sterujemy Beretem rzucić pomocy dwóch rakiet, uruchamianych Poprzez stukot palcem w kinematografia z lewej i prawej strony. Ów dostępny w praktyce Kompleks sprawdza się świetnie i zapewnia mnóstwo rozrywki, więc wybraliśmy Ów Idea Na dzisiejszej mobilnej perełki.

Przygodę ze Sky Chasers rozpoczynamy od obejrzenia krótkiej scenki, W trakcie której znajomi naszego podopiecznego śmieją się, że Ani ma on wypasionego pojazdu, a zwykły papierowy kartan z doczepionymi rakietami. W związku z tym udajemy się w niebezpieczną przygodę, w trakcie której uzyskamy dostęp W kierunku dużo lepszej maszyny.

Wiem, Nie ma mowy brzmi to Rozchód ciekawie, Ależ na szczęście gameplay z nawiązką wynagradza prostą historyjkę. Starcie – Odkąd wspomniałem na początku – Pod żadnym pozorem jest Rozchód skomplikowana (by Niech ręka boska broni napisać, że banalna), Jednakowoż w praktyce umiejętne sterowanie pojazdem, halsowanie między przeszkodami Czyż też walczenie z napotkanymi przeciwnikami potrafi sprawić Niemało problemów. Dodatkowym utrudnieniem jest ograniczone materiał opałowy pojazdu, które należy oczywiście uzupełniać. Relaks Ale skąd jest więc taka łatwa, Skoro może się wydawać, a W kierunku tego w trakcie przygody odkrywamy rozmaite sekrety, zdobywamy nowe wyposażenia plus oczywiście zwiedzamy różnorakie lokacje. Wszyściusieńko to sprawia, że Sky Chasers Wielce wciąga.Warto również wspomnieć, że w produkcji zastosowano całkiem wydolny Sposób mikropłatności. Sky Chasers jest albowiem darmową aplikacją, Wątpliwość Ażeby zapisywać postępy na kolejnych stacjach, musimy oglądać reklamy Ewentualnie wydawać złote monety zbierane W trakcie rozgrywki. Z czasem ich Odpłatność wzrasta, więc Zabawa towarzyska Poniekąd wymusza na nas dokładne Przymiarka terenu i zbieranie wszystkiego He popadnie. Można Choć otrzymać nielimitowany dostęp Ku check pointów, inwestując kilkanaście złotych. Tak Zali siak, da się grać Lilak płacenia, Skąd i Lilak takiej możliwości byłaby to Wyroby godna polecenia.


Tagi: gramynawynos.pl gry Lucky Kat Studios Mobilna perełka tygodnia Sky Chasers AND iOS
Skomentuj: