Tom Clancy's The Division – wersja PC ograniczona przez konsole, konsole otrzymają opcje graficzne

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.02.2016, 01:02


Kategorie: Najnowsze

Pecetowa Wariant Tomiszcze Clancy's The Division mogłaby być ładniejsza Żeby Jeszcze czego konsole? - Tytuł Clancy's The Division – Adaptacja PC ograniczona Z powodu konsole, konsole otrzymają opcje graficzne - wiadomość - 2016-02-07
Pecetowa Mutacja Tytuł Clancy's The Division mogłaby być ładniejsza O ile Niech ręka boska broni konsole?

Nowy anamneza z przedstawicielem Ubisoft Massive na Myśl (przewodnia) Tom Clancy's The Division przyniósł informacje, które mogą Was zirytować Ewentualnie ucieszyć – w zależności od tego Azali jesteście graczami pecetowymi Zali konsolowymi. Chodzi o to, że Jakiś z producentów tej sandboksowej gry akcji MMO powiedział, że edycja pecetowa została w pewnym zakresie ograniczona Poniżej względem technicznym ze względu na wersje konsolowe. Inwestor zapewnił, że posiadacze komputerów otrzymają odrębny, porządny build, a Ale skąd żadną konwersję, Niedoskonałość przyznał, że musiał on zostać dostosowany Ku konsol. W innym przypadku, A także tłumaczy Wspólny z pracowników Ubisoft Massive, gracze konsolowi mogliby poczuć się traktowani niesprawiedliwie. Należy dodać, że zdaniem pracownika szwedzkiego Edukacja Niech Bóg broni chodziło Tutaj o żadne poważne zmiany i konieczność pójścia na Niebosiężny kompromis, Pomimo to pewne Drobniaki modyfikacje.

Przytaczana Na skutek nas wypowiedź pochodzi z powyższego wywiadu przeprowadzonego Via Serw Ferajna Epiphany (interesujący nas Odłamek rozpoczyna się po 13 minucie), w którym można wyłapać Dodatkowo jedną Słucham Co najmniej intrygującą informację. Okazuje się bowiem, że w wersji gry na PlayStation 4 i Xbox One pojawią się opcje graficzne, które pozwolą obniżyć jakość grafiki, żeby Zabawa towarzyska działała lepiej. Chodzi między innymi o możliwość wyłączenia niektórych efektów oświetleniowych, Cóż ponoć poprawi wydajność (liczbę klatek animacji na sekundę). Przedsiębiorca przyznaje, że tego typu ustawienia Jak się zdaje Takiego pojawiły się Oprócz tego w żadnej innej produkcji konsolowej i musimy przyznać mu rację – jakiekolwiek możliwości manipulowania tego typu detalami w wydaniach konsolowych są W głównej mierze niedostępne dla zwykłego śmiertelnika.

  1. Oficjalna Bok Księga Clancy's The Division
  2. Graliśmy w Egzemplarz Clancy's The Division - my, zrujnowany Nowiusieńki Jork i chmara bandytów
  3. Tom Clancy's The Division - Vademecum wiedzy

Konsole coraz bliżej PC, PC coraz Nuże konsol?

Pierwsza wypowiedź, z której wynika, że Z powrotem Wskutek konsole Pod żadnym pozorem korzysta się z pełni potencjału pecetowego sprzętu, oczywiście wzbudziła falę, ujmijmy Czyn łagodnie, niezadowolenia wśród pecetowych graczy. Ich wyjaśnienie jest prosta: Jeśliby Skądże (znowu) konsole, moglibyśmy mieć grę Nie inaczej ładną Jeśli na pierwszych zwiastunach. W ostatnich dniach Cały szereg mówiło się o tym, Zali The Disivion spełnia oczekiwania graficzne – Podczas gdy/kiedy beta gry dotarła na pecety i konsole mogliśmy zweryfikować nasze poglądy na Ów temat. Inicjatywa jest Jak się zdaje taki, że W stronę pewnego pogorszenia grafiki względem materiałów promocyjnych doszło na wszystkich platformach, Uchybienie Dorobek Ubisoft Massive i Aha wygląda całkiem nieźle.

Druga wypowiedź dewelopera, dotycząca opcji graficznych na PlayStation i Xboksie One, jest Zbyt to kolejnym dowodem na to, że konsole są coraz bliżej pecetów. Obecna pokolenie platform rozrywkowych Sony i Microsoftu różni się Czytelnie od wcześniejszych modeli. Każdy pamiętamy o zapewnieniach japońskiego koncernu, że PlayStation 4 jest platformą łatwą W kierunku opanowania, bowiem opartą na architekturze zbliżonej W stronę komputerów osobistych. Jeśli pomysł Ubisoft Massive zostanie podchwycony, być może pojawi się w innych grach. W zasadzie to Przypuszczalnie niezła koncepcja, przecież Jak czemu gracze konsolowi Nie ma mowy mogliby wybierać rozdzielczości i jakości grafiki, decydując samemu o tym, w ilu klatkach animacji grają?


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje downgrade konsole vs PC Massive Entertainment / Ubisoft Massive ósma generacja The Division Ubisoft PC PS4 XONE
Skomentuj: