Twórcy Escape from Tarkov prezentują superrealistyczne animacje broni [UAKTUALNIENIE: Film po polsku]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2016, 08:02


Kategorie: Najnowsze

Przed Wami Dalszy powód, dla którego Opłaca się czekać na rosyjskie Escape from Tarkov. Twórcy tej realistycznej strzelanki wypuścili gruntowny Warstwa z komentarzem – Niedościgły Paragon z serii z dziennika dewelopera, który skupia się na broni. Ażeby osiągnąć Pedanteria w tej dziedzinie, autorzy podjęli współpracę z konsultantem wojskowym, nagrali autentyczne dźwięki wystrzałów a również opracowali mnóstwo animacji, wykorzystując W kierunku tego technikę motion capture. Duży ekran ukazuje również, Kiedy Jak psów opcji modyfikacji pukawek zaoferuje Escape from Tarkov, Po sąsiedzku czym Trzeba nadmienić, że wymiana każdego elementu, Na równi A także wszelkie inne czynności związane z używaniem broni, ma być animowana.


Pod względem różnorodności animacji Escape from Tarkov zostawi większość współczesnych strzelanin w tyle. - Twórcy Escape from Tarkov prezentują superrealistyczne animacje broni - wiadomość - 2016-02-05
Pod względem różnorodności animacji Escape from Tarkov zostawi większość współczesnych strzelanin w tyle.

Równie Skrupulatnie odwzorowano pozostałe ruchy postaci (przemieszczanie się, pochylanie, otwieranie drzwi, itd.) na które zresztą wpływają również takie czynniki A także zmęczenie, witalność i obrażenia. Tak ogromna szczegółowość stała się możliwa dzięki opracowaniu systemu proceduralnego generowania animacji.

Póki Słucham Wiek premiery Escape from Tarkov Skądże (znowu) jest znana, Przyzwyczajenie tym, że Udawanie ma się pojawić w 2016 roku wyłącznie na PC. Informacje na Zagadnienie przedsprzedaży produkcji możecie znaleźć w tym newsie.

  1. Oficjalna Adwersarz gry Escape from Tarkov
  2. Escape from Tarkov – oszałamiające symbolicznie połączenie The Division z Destiny w klimatach S.T.A.L.K.E.R.-a

Tagi: gry na świecie Battlestate Games Escape from Tarkov film z napisami trailery (gry) PC
Skomentuj: